PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224961}

Superhero

Superhero Movie
5,7 34 803
oceny
5,7 10 1 34803
4,0 10
ocen krytyków
Superhero
powrót do forum filmu Superhero

Nielsen jest tutaj naprawdę w formie. Aż byłem zdziwiony, że Nielsen potrafił "tyle" powiedzieć w filmie z 2008 roku. Humor jest dość absurdalny, pozbawiony politycznej poprawności. Szczerze mówiąc dawno się tak nie ubawiłem a zobaczyłem ten film zupełnie przypadkowo.

ocenił(a) film na 7
lastmanstanding

Podpisuję się pod tym tematem :) Mnie ten film również rozbawił. Może mam kiepskie poczucie humoru, ale mało która komedia mnie tak rozbawiła jak właśnie ta.

Carmellia

Też uwielbiam Absurdalne parodie!! - L.Nielsena często oglądam :)
Ten film chwilami potrafił zszokować - ale większość absurdów wyszła w postaci mojego głośnego śmiechu! :D
Zasłużone "6" - "7" troche naciągnięta, ale niech będzie :)

ocenił(a) film na 7
Carmellia

mnie dawno żadna komedia nie bawiła aż do obejrzenia tego filmu. obejrzałem ze względu na Nielsena, który jest/był chyba jedynym aktorem, który wypowiada śmieszne i absurdalne kwestie z kamienną wręcz miną. Parodia udana, śmieszna i celna !

ocenił(a) film na 7
Carmellia

Cieszę się, że ktoś się ze mną zgadza! :)

ocenił(a) film na 8
Carmellia

Ja również się zgadzam. Nie przepadam za komediami, lecz przy tej śmiałem się bez przerwy :D. Ostatnim razem tak dobrze bawiłem się na Czasie Surferów i klasycznych parodiach właśnie z (nomen omen) Leslie Nielsenem. Ten sytuacyjny humor trafił idealnie w mój gust :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones