PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224961}

Superhero

Superhero Movie
5,7 34 824
oceny
5,7 10 1 34824
4,0 10
ocen krytyków
Superhero
powrót do forum filmu Superhero

Intelektualiści

ocenił(a) film na 7

Ja widzę, że na tym portalu jest pełno "intelektualistów", którzy, aby pokazać jacy to są poważni, piszą, że żarty typu, nawet tak trywialne "pierdzenie" są żałosne i nie na poziomie. Ludzie, bez przesady, każdy lubi czasem spędzić miło czas przy filmie nie wymagającym zastanawiania się nad skomplikowaną fabułą, itp., a czy filmy komediowe są nie po to aby spędzić przy nich miło czas. Mi np. Superhero bardzo przypadł do gustu i uważam, że był bardzo śmieszny. Ale być może jestem po porostu ograniczony i zbyt mało inteligentny.

ocenił(a) film na 4
maciekced

Tu nie chodzi i intelektualizm. Po prostu niektórzy z czasem wyrastają z fascynacji pierdzeniem i oczekują bardziej wyrafinowanego humoru.

ocenił(a) film na 8
smurf

Czym jest wyrafinowany humor jeśli nie puszczaniem bąków tyle że w taki sposób żeby nie każdy to zrozumiał. Jako fan M. pythonów wiem że aby ktoś dobrze się bawił np. przy latającym cyrku musi śmieszyć go 16ton spadające komuś na głowę.

użytkownik usunięty
maciekced

Zgadzam się z wami. Niektórzy naoglądali się dramatów i nie potrafią się rozerwać przy prostocie parodii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones