PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=215553}

Oczytana

Stacked
5,4 378
ocen
5,4 10 1 378
Oczytana
powrót do forum serialu Oczytana

lol

ocenił(a) serial na 9

Mam pytanie czy wiecie może ile sezonów nakręcono OCZYTANEJ?????????Mam 19 odcinków:(Z tego co wiem sezon pierwszy miał 5 a drugi 14 ale nie jestem do końca pewny:)Serial jest rewelacyjny jak dla mnie:) Z góry dziękuje za odpowiedź:)

ocenił(a) serial na 7
anubis2342

Jest 19 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
nikah

Dzięki za odpowiedź:)

anubis2342

Masz je zgrane na kompie lub wiesz skąd mogę pobrać te odcinki?

ocenił(a) serial na 9
Madream

Pobierałam z c*h*o*m*i*k*u*j.pl może jest na torrentach ale watpie a Sezon pierwszy ma tylko 5 odcinków a drugi 14 więcej nie nakręcono widocznie wytwórnia stwierdziła że nie przynosi zysków i wycofano serial. Tu masz link skąd można pobrać oba sezony http://c*h*o*m*i*k*u*j.pl/Randerso/Oczytana+-+Stacked Tylko trzeba mieć konto no i transfer koszt 5GB na c*h*o*m*i*k*u to 7 zł Tylko usuń gwiazdki w pierwszym słowie w linku :)Pozdrawiam

anubis2342

Dziękuje. A wszystkie odcinki są z głosem(jest lektor?). Bo kiedyś pobierałam i tylko połowa filmu była, a odtworzyć się da tylko początek. ;(

ocenił(a) serial na 9
Madream

Wszystko śmiga w 100% głos lektor podłożenie głosu pod postaci :)Działa w 100% ja pobierałem stąd gdzie podałem ci link

ocenił(a) serial na 9
Madream

Pamiętaj o KODEKACH :

anubis2342

Ok. Idę pobierać ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones