Shawn Weatherly

Shawn Nichols Weatherly

7,6
241 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shawn Weatherly

W Słonecznym Patrolu grała dzielną Jill Reily..Naprawde jej postać była oszałamiająco fajna i naprawde dzialna...Podobało mi sie jak rozegrała mecz z Trevorem (Pheter Phelephs) i jak dała w kość byłemu za to co jej zrobił...:) A juz naprawde mnei wzruszyła jak rzuciał sie pod szczeki rekina by ratować małego chłopczyka...Hlipp.. ;( I niestety w tym odc. też zmarła na zator krwi czy cos takiego? Widziałem Shawn jeszcze w Akademii Policyjnej 3 i Pięciu Asach...Ona jest naprawde Boska :)

użytkownik usunięty
pawelluci

Pamietam ten odcinek z rekinem, dla mnie najlepszy z calych serii Slonecznego patrolu, tez mnie wzruszyl zwlaszcza koncowa scena gdy jak dobrze pamietam przyszli Eddie z Craigiem do szpitala , ale lozko bylo puste i wtedy Mitch z Shaunie powiedzieli im ze Jill nie zyje(zakrecila sie lezka w oku). To byly najlepsze odcinki gdy wystepowali David Hasselhoff, Parker Stevenson, Eddie Warlock, Erika Elaniak czy Shawn Weatherly, bez watpienia super.

Doskonale to pamiętam oglądałem to pierwszy raz w tvp 1 w godzinach porannych na wakacjach 1994 r , wtedy z resztą był ten serial po raz pierwszy emitowany w telewizji polskiej >Odcinek , który zwłaszcza mojej mamie zapadał długo w pamięci .

adamno25

tez ją lubie fajnie gra w słonecznym patrolu no i jest ładniutka

konrii_2

Też pamiętam ten odcinek - miałam może z 10 lat jak leciał Słoneczny Patrol widziałam wszystkie odcinki a ten przegapiłam. Udało mi się go obejrzeć dopiero po wielu latach na jakimś zagranicznym kanale. Jill była świetna. W ogóle ta pierwsza i 2 seria, potem równia pochyła.

pawelluci

Wg mnie to była najlepsza laska w tym serialu, a pisze to kobieta.zgrabna, ładna i naturalna, wszystkie inne były sztuczne i wyglądały jak koleżanki Hefnera.

pawelluci

Czy ktoś z wypowiadających się zna dokładniejsze szczegóły tego odcinka (numer: serii i odcinka), bo z narobi(li/ły ;-) ) ście mi smaku, a że uroda Shawn nie pozostawia najmniejszych wątpliwości ;-) to korci mnie, by ten odcinek obejrzeć - jeśli go oczywiście znajdę ;-).

cOOba

1 Seria odcinek Shark Derby

Ashganka

zgadza się odcinek 19 - jest na dailymotion

pawelluci

Dzisiaj na tv 4 leciał ten odcinek szkoda że aktorka zrezygnowała po 1 serii jedna z ładniejszych ratowniczek .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones