Pamela AndersonI

Pamela Denise Anderson

6,6
2 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pamela Anderson

Chyba najbardziej znana niby aktorka, która dzięki cyckom i pupie wypłynęła na plażę.

24o455

Bo cycki sa najwazniejsze";)

pozdro:)

GustGustaw85

* "Bo cycki sa najwazniejsze"

Sorrka za blad;)

GustGustaw85

"Sorka za błąd" a dalej 4 ortografy.

perun_6

Ameryki nie odkryles:P

GustGustaw85

Kolejny do kolekcji.

perun_6

Ojej no to zes teraz chyba z zachwytu na ksiezycu wyladowal:P

Czaisz cos takiego jak nie posiadanie polskich znakow??? a nie pisze sie "Sorka" lecz "Sorrka"

Nic tym nie osiagniesz poprawiajac mnie o arcy ksiaze poprawnej pisowni:P

GustGustaw85

"Czaisz cos takiego jak nie posiadanie polskich znakow??? "

Nie czaje. Nie wiesz jak włączyć?

marcin261287

Wiem ale mam to w dupie o docencie:P

GustGustaw85

Acha ta gimbaza...

marcin261287

"Miej wyje*ane a będzie ci dane"

GustGustaw85

"Zachowuj się jak idiota, a idiotą pozostaniesz".

marcin261287

A i jeszcze jedno Per panie przypier*alajĄcy siĘ:P

"Nie ma ludzi gŁupich, są tylko Źle zrozumieni przez innych"

marcin261287

OŚwieĆ mnie o szlachetny przypier*alajĄcy siĘ o takie bŁachostki Intelekcie co znaczy "Gimbaza"?? Bo jeŚli to:

"Gimbaza to wcale nie gimnazjum tylko to ludzie ,którzy jak idą do gimnazjum to zaczynają palić , pić i w ogóle zażywać inne używki, tylko po to żeby się popisać jacy to oni nie są fajni ,że palą i w ogóle .Po prostu się tym jarają bo myślą ,że będą fajni i ,że całe gimnazjum będzie ich uwielbiać . Ze będą w tej zakazanej strefie , której każdy ma się niby "bać"

http://natemat.pl/65755,internetowy-sciek-czyli-czym-zyje-gimbaza-i-dlaczego-sta rszym-tak-trudno-zrozumiec-gimbusa

To sorry Winnetou ale ja jestem jak siĘ domyŚlasz po mym nicku @GustGustaw85 rocznik 85 koŃczĄcy naukĘ podstawowĄ na 8 klasie wiĘc gimnazjum jest mi obce i gimbazĄ raczej siĘ nie czujĘ:P
Przypier*alasz się o to że mogŁem nie wŁĄczyĆ??? a pomyŚlaŁeŚ o Ćcigodny mĄdralo o tym Że mogĘ nie posiadaĆ polskiej klawiatury oraz to Że mogĘ mieĆ zagranicznĄ klawiaturĘ np. norweskĄ???

http://klawiatura.files.wordpress.com/2010/08/keyb-no0.png

Ludzie na Świecie zdychajĄ z gŁodu a ty sie czepiasz o takie pierdoŁy??? K*rwa maĆ daj na luz a jak nie to jedŹ na UkrainĘ sobie do Ruskich postrzelaj jak ci Źle:P Wk*rwia mnie takie podejście;/ Przypier*alam ci siĘ o coŚ w twych komentarzach na filmwebie??? NIE!!!! WiĘc siĘ odpier*ol!!!!

ZnalazŁ siĘ Kur*A docent co myŚli Że Świat naprawi!!!!!
WiĘc grzecznie proszĘ Odpie*ol sie siĘ bo ani ci to nie pomoŻe ani nie osŁabi a jeŚli sĄdzisz Że jednak tak to aczkolwiek chyŻo jednakŻe onegdaj zawŻdy mam to jak wczeŚniej wspomniaŁem w du*ie:P

Pozdro:P




GustGustaw85

"Si vis pacem parabellum" docencie

użytkownik usunięty
GustGustaw85

Troll,czy idiota? Oto jest pytanie!

marcin261287

Ciebie tez to dotyczy.

perun_6

Coz za wybitna dyskusja. Pisze akurat pod twoim nickiem, bo przyczepiles sie do nieuzywania polskich liter i uznales je za orty. Jak widac, rowniez owych nie uzywam z prostego wzgledu. Gdyz jest to upierdliwe. Inaczej ma sie sytuacja gdy pisze na komputerze. Wtedy wciskam alt instynktownie. I nieeee, nie bede uzywala slownika, bo zamiast sensownego zdania stworze cos w rodzaju "pleść miałki kebab prosił". Poprawianie tego rowniez jest upierdliwe. Tak ze prosilabym o przypierniczanie sie o rzeczywiste bledy, a nie brak znakow.

platyna_2

Niechlujstwo połączone z lenistwem. Zmień sobie domyślną klawiaturę w systemie na coś bardziej intuicyjnego i po problemie.

marcin261287

Nie nazwalabym tego niechlujstwem czy lenistwem. Raczej troska o zdrowie psychiczne, bo poprawiajac po raz setny wyraz, ktory napisalo sie poprawnie, a slownik zmienil na cos zupelnie innego "bo tak" mozna stracic cierpliwosc i trzepnac telefonem o sciane.

platyna_2

Jakoś nie mam takich problemów przy korzystaniu ze smartfona z Androidem.
Jedyne zrozumiałe wytłumaczenie dla niekorzystania z polskich znaków było naście lat temu, kiedy korzystanie z polskich znaków w SMS skracało dopuszczalną długość wiadomości.

marcin261287

Tylko się tak wydaje Że o czwartej jest św wysłanym bo jak się rano o tym przypomni to się wydaje jak jak wtedy oddychałam

platyna_2

Grunt, że są polskie znaki.

platyna_2

Moja 4-letnia siostrzenica śmiga normalnie na klawiaturze, więc nie rób z siebie sieroty.

24o455

Uważam że ta ocena jest za wysoka jak na nią,z resztą hollywood ma takich ''aktorek'' na pęczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones