Pamela AndersonI

Pamela Denise Anderson

6,6
2 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pamela Anderson

I już nie chodzi o to, że ją bije. Oto, co Pamela rzekła imdb (żródło nad wyraz wiarygodne):

My doctor says, "You have hepatitis C." And I go, "Okay, how do I get rid of it?" And he's like, "You can't. This is what you're going to die from." I was in the middle of shooting VIP; I didn't know what to do. This wash came over my body. And then the doctor says, "Do you know how you got it?" I said no. And he said, "Your husband never told you he had it?" It kind of threw me for a while. Obviously, it's a hard thing to tell someone, but I wish he could have had the nerve to tell me. Obviously, his ego was more important than my life.

(tragiczne tgłumaczenie mego autorstawa)

Mój lekarz mówi :"Ma pani żółtaczkę typu C". Ja na to: "Ok, jak się tego pozbyć?". On :"Nie da się tego pozbyć. To coś, na co pani umrze". Byłam wtedy w połowie zdjęć do VIP, nie wiedziałam co robić. To mnie zszokowało. Potem lekarz powiedział:" Czy wie pani, jak się zaraziła?" Odparłam, ze nie. Spytał :"Pani mąż nigdy nie mówił pani, że jest na to chory?". Odrzuciło mnie na chwilę. Jasne, to trudne powiedzieć komuś podobną rzecz, ale wolałąbym żeby miał na tyle odwagi. Najwyraźniej jego ego było dla niego wazniejsze od mojego życia".

CZy kto mi wyjasni, czemu ona wciaz do niego wraca?

bo tak robia kurwy???????????????????????????????????

użytkownik usunięty
Szmminka

Ej, ale ja czekam na prawdziwą odpowiedź.

no więc ta odpowiedż wyżej to wulgarny skrót prawdy.
Nie jest zbyt mądra i tyle. widocznie dobrze ją pieprzył.

no bez urazy ale taka prawa jest. Ruchał ja kiedy chciał, gdzie chciał i jak chciał, gdzie popadnie. Sama sie skurwiła i potem się zaczely problemy ze zdrowiem, jak sie nie wie gdzie i z kim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones