Pamela AndersonI

Pamela Denise Anderson

6,6
2 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pamela Anderson

Kto sądzi, że Pamelka ma najzgrabniesze, piękne, sexi NOGI proszę o wpis.

W_B_

sądze ze Pamela nie ma ladnych nog i tyle ci powiem

W_B_

A ty tak sądzisz W.B. ? Jeśli tak, to chyba wszystkie aktorki na świecie mają według ciebie najzgrabniejsze nogi, bo piszesz to o każdej...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Szlifara

tak, Ty to masz wzwód pewnie tylko wtedy, jak Ci kobieta pochwą podjedzie przed Twe ślipia. A może pomagasz sobie wiagrą?
Ja myślę, że to bardzo dobrze świadczy o zdrowiu W.B., że mu wystarczy widok nagich nóg, impotencie.

No chyba nie świadczy to za dobrze o jego zdrowiu, bo gdyby nogi go tak podniecały, to stałby mu cały czas...:d

użytkownik usunięty
Madridista

A w ogóle skąd masz taką wiedzę o jego przyrodzeniu, że wiesz w jakim momencie ma wzwód, a kiedy nie ma? Może sam jesteś pedziem i obserwujesz go?

Nie no, napisałeś że wystarcza mu widok nóg do wzwodu, więc pozwoliłem sobie stwierdzić że skoro tak, to przecież miałby wzwód niemal cały czas, zwłaszcza w lato :d. Na plażę to się raczej z nim nie da wyjśc :d.

użytkownik usunięty
Ryczbo09

Na plażę raczej nie, więc gdzie z nim wychodzisz....?
Ok, żarty na bok. Widzę, że jesteś milszym człowiekiem niż mi się z początku wydawało, chodzi mi o Twoją odpowiedź do W.B., więc chciałem trochę zaleźć Ci za skórę. Chowam kopię do piwnicy i pozdrawiam. (-:. Darek. G.

Nie no, napisałeś że wystarcza mu widok nóg do wzwodu, więc pozwoliłem sobie stwierdzić że skoro tak, to przecież miałby wzwód niemal cały czas, zwłaszcza w lato :d. Na plażę to się raczej z nim nie da wyjśc :d.
(pisze od brata, dlatego z innego konta, ale to ja, Madridista).

Nie no świetny tekst.... :D A tak na temat, to uważam,że ona nie ma niczego ładnego. Jest poprostu masakrycznie brzudka. Pooglądajcie jej zdjęcia bez makiajażu. O zgrozo! Z resztą nawet z nim nie należy do najpiękniejszych.

W_B_

Przejżyjcie sobie jej piękne zdjęcie na którym wygląda tak sexy,że aż się żygać zachciewa! Tragedia.

http://www.wildaboutmakeup.com/images/celebrity-without-make-up-pamela-anderson. jpg

W_B_

Eee... W.B., nie mam nic przeciwko tobie, ale czy ty nie przesadzasz zakładając przy wielu aktorkach tematy o tym, że mają najładniejsze nogi?

Elton John - "Candle in the Wind"

Gladka

On wcale nie pisze, iż mają najpiękniejsze nogi, tylko pyta się innych ludzi, co myślą o tej części ciała danej aktorki ;] Co wy sie tak czepiacie? ;]

W_B_

Wejdż sobie na użytkownika: _KaSiEk_ i wtedy zobaczysz ją bez tapety....STRASZNE

przemek_791



dla mnie to ona jest skończoną debilką

W_B_

No jasne ze Pamelka ma piękne nogi !!!!!!!!!!!!!

W_B_

Jakie tory taka STACJA :) !!!

W_B_

Mnie się nie podoba!! Jest sztuczna, pokazuje tylko te swoje sztuczne, wypchane silikony!! A nogi to ma już fatalne... blee okropnie krzywe, chude i niezgrabne!!!
Piękne, zgrabne nogi mają np. Kayah, Mariah Carey oraz Edyta Herbuś, mimo iż przepadam jedynie za Mariah:* uważam , że Kayah jest brzydka(ten nos:/) ale nogi ma przepiękne...
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones