Marissa Jaret Winokur

6,4
190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marissa Jaret Winokur

Po obejrzeniu szmiry "urocza dziewczyna" wiem jedno : Główna bohaterka miała idealne imię :"D:D:D:D

ORG

To, co napisałeś/aś jest chamskie....Nie lubie takich ludzi. Przez takie komentarze widać jaką masz inteligencje i szacunek do ludzi.

ORG

ORG popatrz na swój pysk :D buhahah. byt powinno być OGR a nie ORG :D nie moge :D głupiaś ;]

dzodla1990

Riposta równie błyskotliwa. :) Ta aktorka to kwintesencja antyestetyzmy i beztalencia. Jesteś gruby? OKej! Też można być wtedy pięknym, tylko trzymac się klasy! To sie dotyczy każdego. Bronicie jej tylko dlatego, że jest brzydka. Skoro pcha się do biznesu to mam prawo ją oceniać!

ORG

Trochę przykro mi się robi jak czytam lub słyszę, jak ktos się śmieje z ludzi, którzy są grubsi lub po prostu inni :/

P_Halliwell

Chryste. Nie śmieję się z grubych ludzi. Widzisz?! Znowu paranoiczna obrona Winkour! Przez litość odrzucacie wartość jej jako artystki. Jest niesmaczna i nieutalentowana. Przestaję się tu już udzielać bo widzę, że nie ma sensu. Przynajmniej jestem szczera w opinii. Hipokryzja to gorsza cecha, niż bezpośredniość. Rozczulajcie się tu nad panną Winokur, mi się juz nie chce mówić o tej miernocie. Bo w istocie nią jest. Zerowy artysta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones