Jay-Z

Shawn Corey Carter

6,5
55 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Jay-Z

a to intro u Rihanny w "Umbrella" to po prostu jest dno, jedno wielkie i głębokie

W_B_B__Beaver

Skoro tego słuchasz (mam na myślisz Sump... coś tam czy Rubika)... Każdy uważa inaczej i powiem szczerze, że jest dobry w tym co robi :) Pozdro.

AnkaWi

Z Linkin Parkiem odwalił kawał dobrej roboty , weź ty go nie porównuj z rubikiem bo to tak jakby porównywać Rasiaka A Rooney'a heh..

dawko8

z Linkin Park odwalił katastrofę... tego nie da się słuchać

W_B_B__Beaver

La tragedia... każdy ma swój styl i uważa jedno za dobre inne złe. Ty uważasz, że JayZ połączone z Linkin Park to tragedia, natomiast inni w tym ja uważają, że jest GIT--> "Małe różnice czynią ten kraj pięknym" :)

AnkaWi

zacznijmy od tego, że piosenka ENCORE JayaZ powstała szybciej niż duet, w którym do piosenki LP Numb wykorzystali kawałek rapera

pan_wredny

o stary, serio?? no nie wiedziałem..
chyba logiczne, że encore i numb były wcześniej bo przecież kawałki jaya-z i LP to mash upy ich piosenek

roolf92

o wiele gorsza muza w wykonaniu LP a do tego rap w stylu "jo jo madafaka jo jo", jestem na WIELKIE NIE

W_B_B__Beaver

No nie wiem czy taki jo jo madafaka ale faktycznie jego nowe kawałki to juz nie to co kiedyś. Posluchajcie sobie Jay-z feat. Beanie Sigel and Scarface 'This can't be life'

Misieq_krk_skate

albo heart of the city - jeszcze lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones