Jay-Z

Shawn Corey Carter

6,5
55 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Jay-Z
lady_dariaa

no coż, Eminem murdered you on your own shit, ale, że Fiddy, to się uśmiałem :))))

lady_dariaa

ile masz lat? 12? a florida zajebisty raper nie? :)

leniush

Tak się składa, że mam więcej niż 12 lat... Nie wiem co wy widzicie w tym JAY-Z.. Tylko pieniądze i biznes mu w głowie.

lady_dariaa

50 pisze bardzo ambitne teksty prawda ?
ja tak jak emdozet również się uśmiałam

snazzygirl

Może ambitnych nie pisze, ale wolę jego, niż Jay-Z, a Eminem ma ambitne teksty, nie wszystkie, ale większość.

lady_dariaa

Ale ty nie znasz angielskiego czy o co chodzi? Jak można powiedzieć, że Jay ma słabe teksty? Zauważ, że on od tylu lat, z każdą kolejną płytą udowadnia, że wyprzedza wszystkich innych raperów o kilka kroków, zarówno tekstowo, technicznie jak i muzycznie. Natomiast twój ulubiony Eminem od początku robi karierę w ten sam sposób - albo afery i kontrowersyjność albo ckliwe biadolenie o ciężkim życiu/miłości/rodzinie.

leniush

Nie musisz wiedzieć czemu nie przepadam za Jayem. Czy ja coś powiedziałam, że ma słabe teksty? Nie, więc się tak nie bulwersuj. A co do Eminema... moim zdaniem on pisze teksty o prawdziwym życiu, i taki powinien być artysta, a Jaya nie słucham, więc nie chce go za bardzo za to oceniać. Przesłuchałam kiedyś jego parę piosenek i stwierdziłam, że mi się nie podobają, nie mają tego czegoś.

lady_dariaa

A,który raper nie myśli o pieniądzach i biznesie?Sam 50 Cent we wszystko wtapia kupę kasy.W filmy,muzykę,odzież,kosmetyki,nawet prezerwatywy.Odezwała się hołota z biednego kraju...

leniush

Naucz się poprawnie pisać Flo-Rida (lub Flo Rida).

lady_dariaa

Akurat poprawność pisowni ksywy tego "artysty" nie spędza mi snu z powiek :)

lady_dariaa

HAHAHAHAHAHAHAH lepszy niz Fifti Grosz hahaahahahha , cóż za znawca rapu , a Hannah Montana to dobra raperka nie.? Jay-Z biznes mu w głowie? a fifti to co taki biedny jest? tak się akurat składa ,ze prawie kazdy raper w USA zapomnial czym jest ulica a 50 to juz w szczegolnosci. wracaj odrabiac lekcje dzieciaku a nie pisz madrosci na temat raperów .

GIRO

Od Eminema na pewno słabszy aczkolwiek Fiddy'ego wyprzedza o lata świetlne . Jay-Z zdecydowanie nadal w czołówce . Charakterystyczne flow , dobre teksty . Mimo 470 mln na koncie nie wspomina o pieniądzach tak często jak 50 Cent i na pewno nie obnosi sie z tym .

kubson14_14

kubson, moze i znawcą gatunku nie jestem, ale podsumowales krotko i na temat różnice miedzy Jay'em a "Fifty'm" ;)

lady_dariaa

tak a Krs-One jest gorszy od Drake'a
...
A tak na powaznie nie przepadam za Jay-Z ale tyle klasykow co Jay Z ma malo kto i to juz winduje Hove bardzo wysoko

lady_dariaa

Popieram. Eminem i 50 Cent - to w ogóle nieporównywalny poziom. Jay Z duka tekst jak 7-latek czytankę, kto go słucha? Nauczyciele?

lady_dariaa

Bo tam w Aftermath wszyscy noszą wysokie stilettos. Wpływ Dr. Dre domniemam, który niegdyś bardzo upodobał sobie damskie akcesoria. Jay lubi śmigać na płaskich, po prostu.

lady_dariaa

masz rację dobre piosenki jaya-z można policzyć na palcach u jednej ręki (99 problems i renegade z eminemem) a eminema mógłbym wymieniać naprawdę dużo :D

pawelneo

jedyne co eminem ma dobre to plecy (illuminati). a Jay przynajmniej umie rapować.

Lance_Vance

to posłuchaj sobie o czym śpiewa Eminem a o czym ten bambusek który rytmu nie ma np. w forever young

pawelneo

Adele ładniej śpiewa. a Jay przynajmniej nie jedzie ciągle na autotunie jak ten biały śmieć, niech sie nauczy składać rymy

Lance_Vance

słyszałeś Jay-z - forever young albo night in paris? Przecież on jest totalnym beztalenciem!! Do rytmu i taktu nie umie rapować!! Podaj mi chodź 15 tytułów jego piosenek godnych uwagi bo ja Eminema mogę z miejsca tyle wymienić...

pawelneo

w których śpiewa czy w których rapuje?
eminem to discopolo, wystarczy że ci podam I Can't Get With That, w którym przewyższa Emcia o 8 mil

Lance_Vance

powiedziałeś że Eminem jest białym śmieciem, a ty co bambusek jesteś? Jay-z wygląda i rapuje jak przychlast spod biedronki (nie obrażając sklepu), a jeśli jesteś hejterem to nie musisz tego okazywać publicznie...

pawelneo

nie jestem żadnym hejterem, w przeciwieństwie do cb i twojej antypatii do jay-z i czarnych, po prostu stwierdzam fakty,
widze prawda boli, że eminem to przegrany i przykry człowiek (współczuje muzyce i jego rodzinie)

Lance_Vance

po pierwsze to nie mam nic do czarnych bo jest dużo świetnych czarnych raperów czy aktorów więc nie wyjeżdżaj mi tu z takim dziecinnym tekstem bo to ty masz coś do białych ...

pawelneo

dziecinne to jest zachwycanie sie eminemem dla gimbusów i młodszych
poza tym nie obrazam Jay-z pisząc na niego wielokrotnie "bambusek" i udając jakby nie był królem dla eminema, który czyścić mu buty może tylko

hejter!!!

Lance_Vance

dobra, widzę że szkoda słów i czasu by odpisywać takiemu dzieciakowi jak ty, idź lepiej do łóżka weź smoczek i się zdrzemnij... a i nie zapomnij o pieluszcze

pawelneo

^-przygonił kocioł

uciekaj do swojego idola emcia, bo dyskutować w ogóle nie potrafisz
przez takich jak ty o polakach opinia, że rasiści, dlatego eminem nie gra dla polaków więc nie płacz

Lance_Vance

nie jestem rasistą dupku!

pawelneo

spoko, bambusku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelneo

ogarnij sie, jesteś na forum

pogódź sie z tym że Jay-z to król a eminem jego błazen

Lance_Vance

niech ci będzie że eminem to błazen jaya-z ale ty wtedy jesteś woźnym eminema i się z tym pogódź

pawelneo

uu dalej z osobistymi wycieczkami bro? ok, wtedy ty jesteś moją ścierka, holla!

Lance_Vance

a ty gównem które wycieram ;D

pawelneo

bez sensu, tak jak twoje wypowiedzi, twoje odpowiedzi, twój idol i cały ty

Lance_Vance

masz jeszcze coś do powiedzenia? jak chcesz się wypłakać to pisz an priv a nie tu spamujesz...

pawelneo

moge zaśpiewać jak emo-nem, bambusku?
twój idol przy jayu to niedośc, że smieć, to jeszcze biały.
skończ juz

Lance_Vance

to skończ i przestań spamować miernoto...

pawelneo

mogłeś już dawno to zakończyć ale widze lubisz sie dalej pogrążać bro - idealnie pasuje tu analogia z eminemem,
dobry z cb stan

Lance_Vance

no to skoro wiesz kto to Stan to słuchasz Eminema... a i nie jestem twoim bratem...

pawelneo

gdzieś na przełomie tysiąclecia korespondowaliśmy ze sobą, kuzynie

Lance_Vance

co? kiedy?

pawelneo

jakoś '98-'00

Lance_Vance

no to mi przypomnij gdzie bo nie wydaje mi się by cos takiego miało miejsce

pawelneo

313 detroit

Lance_Vance

no a jedyny dobry kawałek to właśnie Renegade ;)

pawelneo

jay go tam niszczy. gdybyś posłuchał jego albumów to doceniłbyś jego talent

Lance_Vance

być może ale nia mam zamiaru

pawelneo

uu, zły chłopiec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones