Jay-Z

Shawn Corey Carter

6,5
55 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Jay-Z

Jay-z to naprawde super aktor i raper ma bardzo fajną narzeczoną i nie rozumiem dlaczego tu nie ma żadnego tematu poprostu nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jak ja teraz napisze to coś się odblokuje i wreszcie będzie tu kilka tematow !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro i wpadnijcie na mojego bloga jak w ogóle ktoś tu dotrze !!!!!!!!!! Pa Pa

shellby

elo ! no jay-z to zajebisty raper a jego laska to dupencja jakich mało. Pozdro for all!!

Xdeadly

"elo ! no jay-z to zajebisty raper a jego laska to dupencja jakich mało. Pozdro for all!!"

Sam siebie podsumowałeś matole. Strzeliłeś tekstem godnym idioty hiphopowca. I ktoś mi powie ze hip hop to nie muzyka dla skończonych frajerów... Stary, mam tylko nadzieje ze kiedyś może zmądrzejesz...

shellby

Jay - Z Shawn Carter !!!!! kozaczes wg mnie moze nie gral w wielu filmach ale jako raper no to pokazuje klase. A album The BluePrint to wg najlpeszy w jego karierze !!!!!

Get Them !!J!!

TiMMy_2

ej, czemu wy sie podniecacie jego panienka??? nie kumam tego ,, lol
moze ktos mu za materac bedzie sluzył?? ale rapero z niego niezly, lubie niektore kawalki.. ale osobiscie wole G-unit, ICe Cube, The Game i cale Shady Aftermath ,, , pozdro

Avnith_Edd

on jest tak świetny jak paris hilton. totalny niedojebaniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones