Jay-Z

Shawn Corey Carter

6,5
55 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Jay-Z

Ten pan Jay-Z to podwładny Illuminatów i ich marionetka w świecie muzyki rozrywkowej .Rapuje to co mu każą i jak mu powiedzą rapuj o tym to on o tym rapuje .Jego żona Byonce też jest ich marionetką i podwładną .Razem oboje pokazują znaki ( gesty ) Illuminatów na koncertach i nie tylko tam ale wszędzie do prasy pokazują rękami piramidę illuminati albo te zakrywanie oka jednego ręką to są gesty masonów którym się zaprzedali by robić w Usa karierę .Taka prawda tak samo Eminem czy Rihanna albo Bieber i Emma Watson do nich należą i pokazują ich gesty albo rapuje taki Eminem jakieś wersy szatańskie bo tak mu każą jego producenci .A ten pan i jego żona też dobrzy są skoro otwarcie pokazują że popierają NWO ( nowy porządek świata ) i są za Illuminatami .

Znak "piramidy" który często oboje pokazują to znak jego wytwórni muzycznej. Beyonce jest chrześcijanką, w swoim filmie biograficznym co chwile to podkreśla i dziękuje Bogu za wszystko. Można mieć mieszane uczucia co do nich, wydają się snobistyczni i zarozumiali,podejrzani, fałszywi, "wszystko na pokaz" ale oglądajac prywatne filmiki,zdjęcia,odnosi sie znowu zupełnie inne wrażenie. Nie znam ich prywatnie więc nie jestem w stanie ocenić jakimi sa ludzmi :D nie podoba mi sie wiele tekstów Jaya Z , teledyski, ale oglądając jego wywiady wydaje się być inteligentnym facetem z poczuciem humoru i duzą dawką sarkazmu. Znaki i symbole pokazywane w teledyskach itd jest specjalnym zabiegiem bo to przyciąga więcej ludzi, gwiazdy to wykorzystują , a termin Illuminatów został wymyślony dawno temu i rozprzestrzeniany przez więzniow jako taka plotka,ciekawostka. Faktem jest,że dzisiejszym światem rządzi pieniądz, rzeczy materialne i puste wartości stają się wyznacznikiem, i pod tym względem możemy mówić ,że ludzie zaprzedaja swoją duszę diabłu, ale nie dorabiajmy na siłę niestworzonych ideologii.

użytkownik usunięty
__Madeleine__

Dopiero teraz odpowiadam trochę późno na ten post ale tutaj nikt nie tworzy teorii spiskowych na siłę .No dobrze prywatnie może Byonce i Jay-z są chrześcijanami i chodzą do kościoła nawet się modlą i przyjmują komunię ale w teledyskach są innymi zupełnie ludźmi sprzedanymi masonerii .Oni nie tylko pokazują te gesty ale otwarcie pokazują że są jednymi z podwładnych Illuminatów te zakrywanie oka ręką albo znak piramidy albo rogi szatana to jest znak tej organizacji .I Illuminaci istnieją nadal i działają na świecie .Mają swoich ludzi w mediach należy do nich wielu piosenkarzy i aktorów którzy podpisali z nimi kontrakty i z nimi się zbratali .A ofiar mamy wielu tej organizacji bo oni zabili wiele sławnych osób które są popularne na świecie . Podam przykłady raper Tupac Shakur który nagrał kawałek Kill Illuminati i został zabity bo to był jego bunt i sprzeciw przeciwko Illuminatom .Co dalej Michael Jackson został zabity przez nich a nie że lekarz mu podał lekarstwa i go uśmiercił .Michael był od dziecka poddawany praniu mózgu i pokazywał znaki illuminatów na zdjęciach w jednym z teledysków sprzeciwił się im i zaczął niszczyć ich symbole wtedy ocenzurowano ten teledysk jako szkodliwy . Co dalej Bruce Lee i jego syn Brandon zginęli też przez ich spisek .Dlaczego Brandon Lee zginął na planie filmu Kruk ? Od tak sobie ktoś załadował amunicję ostrą do rewolweru którego ktoś używał w scenie strzelaniny i brandon został postrzelony ostrą amunicją ? To był spisek żeby się pozbyć tego aktora . Tak samo zginął Elvis Presley czy aktorka słynna Marlyn Moonroee też spreparowali notkę że zginęli otruci alkoholem zmieszanym z dawką dużą lekarstw .Tak tak a świstak siedzi i zawija te brednie w sreberka ;/ Co dalej podobno ten zamach z 11 września 2001 roku to też ich sprawka jest i ich działania celowe . Podobno nie było kogoś takiego jak Osama bin laden tylko to był jakiś wymyślony człowiek na potrzeby mediów i Al Kaida była wyszkolona przez Amerykańców i ten atak był zaplanowany przez to żeby zaatakować Irak bo chcieli mieć od nich ropę . A te zabicie Osamy to też spreparowane zdjęcia kogoś innego zrobione w photoshopie . Tak samo jak pokazali ciało Tupaca że niby go postrzelił jakiś uliczny gangster a to było zupełnie inaczej .Wszystko oszukają tak samo mają władzę w Watykanie i to oni stoją za otruciem Jana pawła 1 albo za abdykacją Benedykta 16 .

Powtórzę : "Znak "piramidy" który często oboje pokazują to znak jego wytwórni muzycznej." Teraz to już wiekszość artystów pokazuje różne znaki,bo skapnęli się że to przyciąga ludzi.

Z tego co piszesz,od razu dostrzegam,że całe to Illuminati poznałes na youtube,albo jakiś amatorskich stronach,które sa pełne napięcia grozy :D
Nie rozumiesz sensu tytułu Killuminati.
Nie chodzi o to żeby zabić Illuminati, nie tłumacz tego dosłownie : )))
Tupac wyśmiewał tą ideologię o illuminatach, i chodzi to,żeby skończyć z tym pie**rzeniem o Illuminati, a nie żeby ich zabić, był dość bystrym facetem,i wiedział kto i po co wymyśla takie bzdury.
A wy tylko tracicie czas , i przepraszam ale uprzedzam,że już Ci nie odpiszę, bo to za bardzo nie ma sensu.
Męczy mnie już ten temat, dawno dawno temu sama w to głupia i naiwna uwierzyłam,i bardzo wciągnął mnie ten temat. I dopiero potem zdałam sobie sprawę z tego,ile czasu na to straciłam i jak strasznie głupie jest zagłębianie sie w coś, co wymyślił jakiś przeciętny Nowak,tylko w USA , bo nie umiał sobie inaczej wytłumaczyć,czemu każdy goni za pieniędzmi,i czemu jedni mają aż tylko a drudzy nic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
__Madeleine__

Bo iluminaci jako tacy nie istnieją to popularna nazwa bazująca na nazwie zakonu z XIII wieku założonego przez Weisheupta. Nie mniej istnieje agenda która się z tym łączy i ma podobne cele. Szczególnie widać to dziś i już nie tyko w muzyce, ale w polityce i na świecie. Zresztą sporo aktorów m.in Mel Gibson potwierdził obecność tzw. kabaly w świecie show biznesu.

Boga nie bylo und nie ma and nie bedzie! Wierze w boga, bo to ja stworzylem wszystkich bogufff!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones