PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119495}

Urocza dziewczyna

Beautiful Girl
6,3 171
ocen
6,3 10 1 171
Urocza dziewczyna
powrót do forum filmu Urocza dziewczyna

ogladajcie "urocza dziewczyne" glowna aktorka najpierw w "strasznym filmie" grala swinię a w u.d. beke. chryste dlaczego ludzie wstydu nie maja ;/ i kto w ogole wyklada pieniadze na takie koszmary jak etopia gloduje ..koszmar

ocenił(a) film na 10
ORG

Koszmar to osoby, które mają taki tok myślenia...

gohamora

Ale swoją drogą, po co ludzie tworzą takie budżetowe produkcje, które nie reprezentują sobą ŻADNEJ wartości? Żeby było śmieszniej, to wybitni recenzenci gazety wyborczej przyznali temu 'arcydziełu inaczej' ocenę 3/5 ! Gdzie tu sens? Gdzie logika?

Katatsuburi

Sens jest w tym, żeby być sobą i nie patrzeć na wygląd. By nie krytykować tych, którzy nie urodzili się piękni i zgrabni. Logika jest taka, żeby pokazać ludziom co jest piękne.
Mimo iż film nie jest arcydziełem i jakąś super produkcją, jest świetny i porusza bardzo mądrą kwestię wyglądu.

ocenił(a) film na 10
Katatsuburi

Żadnej wartosci?! Ten film jest na niezlym poziomie kulturalnym, spokojnie sie go oglada. Rezyser wyraznie oddalajac sie od zepsutych swiatowych norm i trendow pokazal (oczywiscie trzeba otworzyc OCZY, by zobaczyc), ze mozna stworzyc fajny i, ze tak powiem, mily film bez sugerowania seksu, hamstawa, okrucienstwa, ironii itp.
Choc nie jest doskonolay zdecydowanie POLEACM!

wesololek

Film pokazuje że nie tylko liczy się wygląd człowieka ale najważniejsze jest by być sobą i nie przejmować się zdaniem innych pokazać siebie bo to jest najfajniejszeNa pierwszy rzut oka można by pomysleć że nic tak się nie dzieje zwłaszcza jak widzimy bohaterke filmu z nadwagą można było by pomyśleć Co ona tu robi? Nie ma ani urody ani rozumu,ale gdy zaczniemy oglądać go dłużej zobaczymy że ten film jednak próbuje nas czegoś nauczyć.Niestety nie każdy umie to zauważyć.

aga_37

Nie powiedziałabym że człowiek z nadwagą nie jest piękny i nie ma rozumu, ale to już inna sprawa..

Tak, wiem, łapię za słówka. Jednak sama mam nadwagę i nie uważam żebym była brzydka czy też głupia z tego powodu. ;)

Nie obrażajmy siebie nawzajem.

Katatsuburi

Ok, przyjmuję argumenty, że film próbuje przekazać pewne wartości. Ale ambitne założenie to, przynajmniej dla mnie, zbyt mało. Filmów o podobnym zamyśle jest bardzo wiele. Każdy z nich dźwiga jakieś przesłanie. Ja po prostu uważam, iż to przesłanie trafiło do źle wykonanego filmu. Z drugiej strony, jeśli ktoś potrafi nie zwracać uwagi na wspomniane wykonanie, wtedy to co innego. Wtedy moje zażuty przestają się liczyć.

ocenił(a) film na 10
Katatsuburi

wykonanie rzeczywiscie nie nalezy do najlepszych, ale ten mankament, ktory choc w innych filmach jest bardzo wazny, szybko traci na wadze, poprostu przestaje przeszkadzac na rzecz tych, tak zadko spotykanych acz pieknych cech filmu, na ktore poprostu ludzie odczuwaja glod :]

wesololek

To po prostu jest lekki i pouczający film na niedzielne popołudnie. :)

dunia_2

ten film jest super....... mowi nam o tym ze wygląd nie jest wazny...

ocenił(a) film na 10
arris20

Film nie jest wybitny, ale też nie każdy ma ochotę na ambitne kino. Jest prosty, przekaz bezpośredni i nadaje się idealnie na niedzielne popołudnie :) Mi osobiście bardzo się podobał.

gohamora

Stare te forum.. Wyrażę jednak podobną opinię. Nie obchodzi mnie czy ktoś jest gruby. Jestem bardzo tolerancyjna, są przecież wybitni puszyści aktorzy. Posiadają jednak klasę i talent. A ta aktorka reprezentuje poziom mierny, nieestetyczny i płytki. Pasuje do filmu. Tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones