PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236087}
10 2
oceny
10 10 1 2

Motley Crue Greatest Videos Hits
powrót do forum filmu Motley Crue Greatest Videos Hits

Można się pogubić w tych wydaniach typu "best of", jakie serwują Kalifornijczycy z MOTLEY CRUE. Wydanie, o którym piszę to druga po "Decade Of Decadence" składanka z największymi przebojami. Podobnie jak poprzednia została wydana jako format audio oraz video. Niewiele się zmieniło po dziesięciu latach, ponieważ tak częste wydawanie składanek nie wynika z nadmiaru dobrego materiału na album, ale z chęci zarobienia szybkich pieniędzy, czyli nieróbstwa muzyków. Od czasu ostatniej składanki zespół wydał zaledwie dwa pełnometrażowe albumy.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to pomieszania kolejność utworów, które nie są poukładane chronologicznie, tak jak miało to miejsce na "Decade Of Decadence". Brak też wywiadów oraz dobrych bonusów. Są jednak nowe teledyski. Największą nową atrakcję stanowią aż trzy klipy z okresu, gdy w zespole śpiewał John Corabi oraz przecudowny kawałek ze świetnym wideoklipem - "Afraid". Nowością jest też nakręcony niskim kosztem, specjalnie na to wydanie teledysk do w miarę nowego wówczas utworu "Enslaved" i najnowszy wtedy animowany teledysk "Hell On High Heels".

Nie jestem pewien, czy są to wersje oryginalne, wydaje mi się, że jednak ocenzurowane, co dało pretekst do wydania kolejnej płyty typu "best of", o której już napisałem. Jednak na tamtej płycie nie wiedzieć dlaczego, nie umieszczono teledysku do "Smoke The Sky". Dzięki temu DVD, miałem okazję zobaczyć go pierwszy raz. W każdym razie, jeśli kogoś nie razi wyłudzanie pieniędzy od fanów, spokojnie może obejrzeć to zestawienie, bo dokumentuje ono rozwój teledysków od czasu powstania "MTV" i przede wszystkim kawał wspaniałej energicznej muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones